NMBS rit IC 513
-
-
-
NMBS IC 513 van Oostende naar Welkenraedt
Station |
Aankomst |
|
Vertrek |
|
Perron |
Oostende |
13:42 |
|
13:42 |
|
3 |
Brugge |
13:55 |
|
13:58 |
|
9 |
Gent-Sint-Pieters |
14:20 |
|
14:24 |
|
10 |
Brussel-Zuid |
14:52 |
|
14:55 |
|
8 |
Brussel-Centraal |
14:59 |
|
15:00 |
|
1 |
Brussel-Noord |
15:04 |
|
15:07 |
|
3 |
Leuven |
15:22 |
|
15:26 |
|
3 |
Luik-Guillemins |
15:59 |
|
16:03 |
|
1 |
Verviers-Centraal |
16:21 |
|
16:25 |
|
3 |
Welkenraedt |
16:36 |
|
16:36 |
|
3 |