NMBS rit IC 516
-
-
-
NMBS IC 516 van Oostende naar Welkenraedt
Station |
Aankomst |
|
Vertrek |
|
Perron |
Oostende |
16:42 |
|
16:42 |
|
3 |
Brugge |
16:55 |
|
16:58 |
|
9 |
Gent-Sint-Pieters |
17:20 |
|
17:24 |
|
11 |
Brussel-Zuid |
17:52 |
|
17:57 |
|
12 |
Brussel-Centraal |
18:01 |
|
18:02 |
|
3 |
Brussel-Noord |
18:06 |
|
18:08 |
|
3 |
Leuven |
18:23 |
|
18:26 |
|
3 |
Luik-Guillemins |
18:59 |
|
19:03 |
|
1 |
Verviers-Centraal |
19:21 |
|
19:25 |
|
3 |
Welkenraedt |
19:36 |
|
19:36 |
|
3 |