NMBS rit IC 536
-
-
-
NMBS IC 536 van Welkenraedt naar Oostende
Station |
Aankomst |
|
Vertrek |
|
Perron |
Welkenraedt |
13:22 |
|
13:22 |
|
3 |
Verviers-Centraal |
13:34 |
|
13:38 |
|
4 |
Luik-Guillemins |
13:56 |
|
14:01 |
|
3 |
Leuven |
14:31 |
|
14:34 |
|
2 |
Brussel-Noord |
14:49 |
|
14:51 |
|
4 |
Brussel-Centraal |
14:55 |
|
14:56 |
|
2 |
Brussel-Zuid |
15:00 |
|
15:04 |
|
9 |
Gent-Sint-Pieters |
15:32 |
|
15:39 |
|
12 |
Brugge |
16:01 |
|
16:04 |
|
10 |
Oostende |
16:17 |
|
16:17 |
|
3 |