NMBS rit IC 716
-
-
-
NMBS IC 716 van Antwerpen-Centraal naar Poperinge
Station |
Aankomst |
|
Vertrek |
|
Perron |
Antwerpen-Centraal |
16:36 |
|
16:36 |
|
1 |
Antwerpen-Berchem |
16:40 |
|
16:42 |
|
6 |
Sint-Niklaas |
16:59 |
|
17:01 |
|
2 |
Lokeren |
17:10 |
|
17:11 |
|
1 |
Gent-Dampoort |
17:23 |
|
17:24 |
|
1 |
Gent-Sint-Pieters |
17:33 |
|
17:36 |
|
9 |
Waregem |
17:51 |
|
17:52 |
|
1 |
Kortrijk |
18:01 |
|
18:10 |
|
4 |
Bissegem |
18:15 |
|
18:16 |
|
1 |
Wevelgem |
18:19 |
|
18:20 |
|
1 |
Menen |
18:24 |
|
18:25 |
|
1 |
Wervik |
18:29 |
|
18:30 |
|
1 |
Komen |
18:34 |
|
18:35 |
|
1 |
Ieper |
18:44 |
|
18:45 |
|
1 |
Poperinge |
18:53 |
|
18:53 |
|
3 |