NMBS rit IC 917
-
-
-
NMBS IC 917 van Doornik naar Namen
Station |
Aankomst |
|
Vertrek |
|
Perron |
Doornik |
17:43 |
|
17:43 |
|
2 |
Saint-Ghislain |
18:04 |
|
18:05 |
|
1 |
Bergen |
18:13 |
|
18:15 |
|
4 |
La Louvière-Zuid |
18:30 |
|
18:31 |
|
3 |
Charleroi-Centraal |
18:47 |
|
18:50 |
|
7 |
Tamines |
19:01 |
|
19:02 |
|
2 |
Namen |
19:22 |
|
19:22 |
|
4 |