NMBS rit L 2865
-
-
-
NMBS L 2865 van Antwerpen-Centraal naar Leuven
Station |
Aankomst |
|
Vertrek |
|
Perron |
Antwerpen-Centraal |
15:58 |
|
15:58 |
|
13 |
Antwerpen-Berchem |
16:02 |
|
16:04 |
|
5 |
Mortsel |
16:07 |
|
16:07 |
|
2 |
Boechout |
16:11 |
|
16:12 |
|
1 |
Lier |
16:17 |
|
16:19 |
|
3 |
Berlaar |
16:25 |
|
16:25 |
|
1 |
Melkouwen |
16:29 |
|
16:29 |
|
1 |
Heist-op-den-Berg |
16:32 |
|
16:33 |
|
1 |
Booischot |
16:38 |
|
16:38 |
|
1 |
Begijnendijk |
16:41 |
|
16:41 |
|
1 |
Aarschot |
16:47 |
|
16:49 |
|
1 |
Wezemaal |
16:54 |
|
16:55 |
|
1 |
Leuven |
17:02 |
|
17:02 |
|
9 |