NMBS rit L 2884
-
-
-
NMBS L 2884 van Leuven naar Antwerpen-Centraal
Station |
Aankomst |
|
Vertrek |
|
Perron |
Leuven |
12:57 |
|
12:57 |
|
7 |
Wezemaal |
13:04 |
|
13:05 |
|
2 |
Aarschot |
13:10 |
|
13:11 |
|
3 |
Begijnendijk |
13:16 |
|
13:17 |
|
2 |
Booischot |
13:20 |
|
13:20 |
|
2 |
Heist-op-den-Berg |
13:25 |
|
13:26 |
|
2 |
Melkouwen |
13:30 |
|
13:30 |
|
2 |
Berlaar |
13:34 |
|
13:34 |
|
2 |
Lier |
13:40 |
|
13:42 |
|
2 |
Boechout |
13:47 |
|
13:48 |
|
2 |
Mortsel |
13:52 |
|
13:53 |
|
1 |
Antwerpen-Berchem |
13:56 |
|
13:57 |
|
8 |
Antwerpen-Centraal |
14:01 |
|
14:01 |
|
13 |