NMBS rit L 2886
-
-
-
NMBS L 2886 van Leuven naar Antwerpen-Centraal
Station |
Aankomst |
|
Vertrek |
|
Perron |
Leuven |
14:57 |
|
14:57 |
|
9 |
Wezemaal |
15:04 |
|
15:05 |
|
2 |
Aarschot |
15:10 |
|
15:11 |
|
3 |
Begijnendijk |
15:16 |
|
15:17 |
|
2 |
Booischot |
15:20 |
|
15:20 |
|
2 |
Heist-op-den-Berg |
15:25 |
|
15:26 |
|
2 |
Melkouwen |
15:30 |
|
15:30 |
|
2 |
Berlaar |
15:34 |
|
15:34 |
|
2 |
Lier |
15:40 |
|
15:42 |
|
2 |
Boechout |
15:47 |
|
15:48 |
|
2 |
Mortsel |
15:52 |
|
15:53 |
|
1 |
Antwerpen-Berchem |
15:56 |
|
15:58 |
|
8 |
Antwerpen-Centraal |
16:02 |
|
16:02 |
|
13 |