NMBS rit L 6068
-
-
-
NMBS L 6068 van Namen naar Libramont
Station |
Aankomst |
|
Vertrek |
|
Perron |
Namen |
18:52 |
|
18:52 |
|
8 |
Jambes |
18:56 |
|
18:57 |
|
2 |
Lustin |
19:05 |
|
19:06 |
|
1 |
Godinne |
19:10 |
|
19:10 |
|
2 |
Yvoir |
19:15 |
|
19:15 |
|
2 |
Dinant |
19:22 |
|
19:23 |
|
1 |
Anseremme |
19:27 |
|
19:28 |
|
1 |
Gendron-Celles |
19:35 |
|
19:36 |
|
1 |
Houyet |
19:41 |
|
19:42 |
|
3 |
Beauraing |
19:50 |
|
19:51 |
|
2 |
Gedinne |
20:05 |
|
20:06 |
|
2 |
Graide |
20:11 |
|
20:12 |
|
2 |
Carlsbourg |
20:16 |
|
20:16 |
|
2 |
Paliseul |
20:19 |
|
20:19 |
|
1 |
Bertrix |
20:28 |
|
20:36 |
|
2 |
Libramont |
20:46 |
|
20:46 |
|
5 |