NMBS rit L 6082
-
-
-
NMBS L 6082 van Libramont naar Namen
Station |
Aankomst |
|
Vertrek |
|
Perron |
Libramont |
10:15 |
|
10:15 |
|
6 |
Bertrix |
10:24 |
|
10:30 |
|
3 |
Paliseul |
10:40 |
|
10:40 |
|
2 |
Carlsbourg |
10:43 |
|
10:43 |
|
1 |
Graide |
10:47 |
|
10:47 |
|
1 |
Gedinne |
10:52 |
|
10:53 |
|
1 |
Beauraing |
11:07 |
|
11:10 |
|
1 |
Houyet |
11:18 |
|
11:19 |
|
1 |
Gendron-Celles |
11:24 |
|
11:24 |
|
2 |
Anseremme |
11:31 |
|
11:32 |
|
2 |
Dinant |
11:36 |
|
11:37 |
|
2 |
Yvoir |
11:45 |
|
11:45 |
|
1 |
Godinne |
11:50 |
|
11:50 |
|
1 |
Lustin |
11:54 |
|
11:54 |
|
2 |
Jambes |
12:02 |
|
12:03 |
|
1 |
Namen |
12:08 |
|
12:08 |
|
8 |