NMBS rit L 6085
-
-
-
NMBS L 6085 van Libramont naar Namen
Station |
Aankomst |
|
Vertrek |
|
Perron |
Libramont |
13:15 |
|
13:15 |
|
6 |
Bertrix |
13:24 |
|
13:30 |
|
1 |
Paliseul |
13:40 |
|
13:40 |
|
2 |
Carlsbourg |
13:43 |
|
13:43 |
|
1 |
Graide |
13:47 |
|
13:47 |
|
1 |
Gedinne |
13:52 |
|
13:53 |
|
2 |
Beauraing |
14:07 |
|
14:10 |
|
1 |
Houyet |
14:18 |
|
14:19 |
|
1 |
Gendron-Celles |
14:24 |
|
14:24 |
|
2 |
Anseremme |
14:31 |
|
14:32 |
|
2 |
Dinant |
14:36 |
|
14:37 |
|
2 |
Yvoir |
14:45 |
|
14:45 |
|
2 |
Godinne |
14:50 |
|
14:50 |
|
1 |
Lustin |
14:54 |
|
14:54 |
|
2 |
Jambes |
15:02 |
|
15:03 |
|
1 |
Namen |
15:08 |
|
15:08 |
|
10 |