NMBS rit L 6267
-
-
-
NMBS L 6267 van Ottignies naar Namen
Station |
Aankomst |
|
Vertrek |
|
Perron |
Ottignies |
17:05 |
|
17:05 |
|
3 |
Mont-Saint-Guibert |
17:11 |
|
17:12 |
|
2 |
Blanmont |
17:15 |
|
17:15 |
|
1 |
Chastre |
17:18 |
|
17:18 |
|
1 |
Ernage |
17:21 |
|
17:22 |
|
1 |
Gembloux |
17:25 |
|
17:43 |
|
5 |
Lonzée |
17:47 |
|
17:47 |
|
1 |
Beuzet |
17:50 |
|
17:50 |
|
1 |
Saint-Denis-Bovesse |
17:53 |
|
17:53 |
|
1 |
Rhisnes |
17:57 |
|
17:57 |
|
1 |
Namen |
18:04 |
|
18:04 |
|
7 |