NMBS rit P 8006
-
-
-
NMBS P 8006 van Schaarbeek naar De Panne
Station |
Aankomst |
|
Vertrek |
|
Perron |
Schaarbeek |
16:27 |
|
16:27 |
|
10 |
Brussel-Noord |
16:32 |
|
16:34 |
|
9 |
Brussel-Centraal |
16:38 |
|
16:39 |
|
4 |
Brussel-Zuid |
16:43 |
|
16:46 |
|
14 |
Gent-Sint-Pieters |
17:15 |
|
17:18 |
|
10 |
De Pinte |
17:25 |
|
17:26 |
|
3 |
Deinze |
17:33 |
|
17:34 |
|
4 |
Aarsele |
17:41 |
|
17:42 |
|
2 |
Tielt |
17:47 |
|
17:48 |
|
2 |
Lichtervelde |
17:59 |
|
18:01 |
|
5 |
Kortemark |
18:06 |
|
18:07 |
|
2 |
Diksmuide |
18:16 |
|
18:17 |
|
2 |
Veurne |
18:27 |
|
18:28 |
|
2 |
Koksijde |
18:31 |
|
18:31 |
|
1 |
De Panne |
18:35 |
|
18:35 |
|
1 |