NMBS rit S10 3867
-
-
-
NMBS S10 3867 van Dendermonde naar Aalst
Station |
Aankomst |
|
Vertrek |
|
Perron |
Dendermonde |
17:06 |
|
17:06 |
|
7 |
Sint-Gillis |
17:09 |
|
17:09 |
|
2 |
Lebbeke |
17:11 |
|
17:11 |
|
2 |
Heizijde |
17:14 |
|
17:14 |
|
2 |
Opwijk |
17:17 |
|
17:18 |
|
2 |
Merchtem |
17:21 |
|
17:21 |
|
1 |
Mollem |
17:24 |
|
17:24 |
|
2 |
Asse |
17:27 |
|
17:28 |
|
2 |
Zellik |
17:33 |
|
17:33 |
|
2 |
Jette |
17:37 |
|
17:38 |
|
4 |
Thurn en Taxis |
17:42 |
|
17:42 |
|
2 |
Simonis |
17:45 |
|
17:45 |
|
2 |
Brussel-West |
17:47 |
|
17:48 |
|
2 |
Brussel-Zuid |
17:53 |
|
17:56 |
|
4 |
Brussel-Centraal |
17:59 |
|
18:00 |
|
1 |
Brussel-Noord |
18:04 |
|
18:06 |
|
1 |
Bockstael |
18:10 |
|
18:10 |
|
2 |
Jette |
18:12 |
|
18:13 |
|
1 |
Sint-Agatha-Berchem |
18:16 |
|
18:16 |
|
2 |
Groot-Bijgaarden |
18:18 |
|
18:18 |
|
2 |
Dilbeek |
18:20 |
|
18:21 |
|
1 |
Sint-Martens-Bodegem |
18:24 |
|
18:24 |
|
2 |
Ternat |
18:27 |
|
18:35 |
|
1 |
Essene-Lombeek |
18:39 |
|
18:39 |
|
2 |
Liedekerke |
18:41 |
|
18:42 |
|
2 |
Erembodegem |
18:49 |
|
18:50 |
|
2 |
Aalst |
18:54 |
|
18:54 |
|
6 |