NMBS rit S10 2079
-
-
-
NMBS S10 2079 van Aalst naar Dendermonde
Station |
Aankomst |
|
Vertrek |
|
Perron |
Aalst |
08:05 |
|
08:05 |
|
5 |
Erembodegem |
08:08 |
|
08:09 |
|
1 |
Liedekerke |
08:16 |
|
08:17 |
|
1 |
Essene-Lombeek |
08:19 |
|
08:19 |
|
1 |
Ternat |
08:22 |
|
08:31 |
|
2 |
Sint-Martens-Bodegem |
08:34 |
|
08:34 |
|
1 |
Dilbeek |
08:37 |
|
08:38 |
|
2 |
Groot-Bijgaarden |
08:41 |
|
08:41 |
|
1 |
Sint-Agatha-Berchem |
08:43 |
|
08:43 |
|
1 |
Jette |
08:46 |
|
08:47 |
|
2 |
Bockstael |
08:49 |
|
08:49 |
|
1 |
Brussel-Noord |
08:53 |
|
08:55 |
|
2 |
Brussel-Centraal |
08:58 |
|
08:59 |
|
2 |
Brussel-Zuid |
09:03 |
|
09:06 |
|
8 |
Brussel-West |
09:11 |
|
09:12 |
|
1 |
Simonis |
09:14 |
|
09:14 |
|
1 |
Thurn en Taxis |
09:16 |
|
09:16 |
|
1 |
Jette |
09:20 |
|
09:21 |
|
3 |
Zellik |
09:25 |
|
09:25 |
|
1 |
Asse |
09:29 |
|
09:30 |
|
1 |
Mollem |
09:33 |
|
09:33 |
|
1 |
Merchtem |
09:36 |
|
09:37 |
|
2 |
Opwijk |
09:40 |
|
09:41 |
|
1 |
Heizijde |
09:44 |
|
09:44 |
|
1 |
Lebbeke |
09:47 |
|
09:47 |
|
1 |
Sint-Gillis |
09:50 |
|
09:50 |
|
1 |
Dendermonde |
09:52 |
|
09:52 |
|
9 |