NMBS rit S10 2082
-
-
-
NMBS S10 2082 van Aalst naar Dendermonde
AM08M 0
Station |
Aankomst |
|
Vertrek |
|
Perron |
Aalst |
11:05 |
|
11:05 |
|
5 |
Erembodegem |
11:08 |
+1 |
11:09 |
|
1 |
Liedekerke |
11:16 |
|
11:17 |
|
1 |
Essene-Lombeek |
11:19 |
|
11:19 |
|
1 |
Ternat |
11:22 |
|
11:31 |
|
2 |
Sint-Martens-Bodegem |
11:34 |
|
11:34 |
+1 |
1 |
Dilbeek |
11:37 |
|
11:38 |
|
2 |
Groot-Bijgaarden |
11:41 |
|
11:41 |
|
1 |
Sint-Agatha-Berchem |
11:43 |
|
11:43 |
|
1 |
Jette |
11:46 |
|
11:47 |
|
2 |
Bockstael |
11:49 |
|
11:49 |
+1 |
1 |
Brussel-Noord |
11:53 |
|
11:55 |
|
2 |
Brussel-Centraal |
11:58 |
+2 |
11:59 |
+2 |
2 |
Brussel-Zuid |
12:03 |
+1 |
12:06 |
|
8 |
Brussel-West |
12:11 |
|
12:12 |
|
1 |
Simonis |
12:14 |
|
12:14 |
|
1 |
Thurn en Taxis |
12:16 |
|
12:16 |
+1 |
1 |
Jette |
12:20 |
|
12:21 |
|
3 |
Zellik |
12:25 |
|
12:25 |
|
1 |
Asse |
12:29 |
+1 |
12:30 |
|
1 |
Mollem |
12:33 |
|
12:33 |
|
1 |
Merchtem |
12:36 |
|
12:37 |
|
2 |
Opwijk |
12:40 |
|
12:41 |
|
1 |
Heizijde |
12:44 |
|
12:44 |
|
1 |
Lebbeke |
12:47 |
|
12:47 |
|
1 |
Sint-Gillis |
12:50 |
|
12:50 |
|
1 |
Dendermonde |
12:52 |
|
12:52 |
|
7 |