NMBS rit S10 3863
-
-
-
NMBS S10 3863 van Dendermonde naar Aalst
AM08M 0
Station |
Aankomst |
|
Vertrek |
|
Perron |
Dendermonde |
13:07 |
|
13:07 |
+1 |
7 |
Sint-Gillis |
13:10 |
|
13:10 |
+1 |
2 |
Lebbeke |
13:12 |
+1 |
13:12 |
+1 |
2 |
Heizijde |
13:15 |
|
13:15 |
+1 |
2 |
Opwijk |
13:18 |
|
13:19 |
|
2 |
Merchtem |
13:22 |
|
13:23 |
|
1 |
Mollem |
13:26 |
|
13:26 |
|
2 |
Asse |
13:29 |
|
13:30 |
|
2 |
Zellik |
13:35 |
|
13:35 |
|
2 |
Jette |
13:39 |
|
13:40 |
|
4 |
Thurn en Taxis |
13:44 |
|
13:44 |
|
2 |
Simonis |
13:47 |
|
13:47 |
|
2 |
Brussel-West |
13:49 |
|
13:50 |
|
2 |
Brussel-Zuid |
13:55 |
+2 |
13:59 |
+3 |
7 |
Brussel-Centraal |
14:02 |
+4 |
14:03 |
+4 |
1 |
Brussel-Noord |
14:07 |
+4 |
14:09 |
+4 |
1 |
Bockstael |
14:13 |
+3 |
14:13 |
+4 |
2 |
Jette |
14:15 |
+4 |
14:16 |
+4 |
1 |
Sint-Agatha-Berchem |
14:19 |
+3 |
14:19 |
+4 |
2 |
Groot-Bijgaarden |
14:21 |
+3 |
14:21 |
+4 |
2 |
Dilbeek |
14:23 |
+4 |
14:24 |
+4 |
1 |
Sint-Martens-Bodegem |
14:27 |
+3 |
14:27 |
+4 |
2 |
Ternat |
14:30 |
+3 |
14:35 |
|
1 |
Essene-Lombeek |
14:39 |
|
14:39 |
|
2 |
Liedekerke |
14:41 |
|
14:42 |
|
2 |
Erembodegem |
14:49 |
|
14:50 |
|
2 |
Aalst |
14:54 |
|
14:54 |
|
2 |