NMBS rit S10 3865
-
-
-
NMBS S10 3865 van Dendermonde naar Denderleeuw
Station |
Aankomst |
|
Vertrek |
|
Perron |
Dendermonde |
15:06 |
|
15:06 |
|
5 |
Sint-Gillis |
15:09 |
|
15:09 |
|
2 |
Lebbeke |
15:11 |
|
15:11 |
|
2 |
Heizijde |
15:14 |
|
15:14 |
|
2 |
Opwijk |
15:17 |
|
15:18 |
|
2 |
Merchtem |
15:21 |
|
15:22 |
|
1 |
Mollem |
15:25 |
|
15:25 |
|
2 |
Asse |
15:28 |
|
15:29 |
|
2 |
Zellik |
15:34 |
|
15:34 |
|
2 |
Jette |
15:38 |
|
15:39 |
|
4 |
Thurn en Taxis |
15:43 |
|
15:43 |
|
2 |
Simonis |
15:46 |
|
15:46 |
|
2 |
Brussel-West |
15:48 |
|
15:49 |
|
2 |
Brussel-Zuid |
15:54 |
|
15:57 |
|
8 |
Brussel-Centraal |
16:00 |
|
16:01 |
|
1 |
Brussel-Noord |
16:05 |
|
16:07 |
|
1 |
Bockstael |
16:11 |
|
16:11 |
|
2 |
Jette |
16:13 |
|
16:14 |
|
1 |
Sint-Agatha-Berchem |
16:17 |
|
16:17 |
|
2 |
Groot-Bijgaarden |
16:19 |
|
16:19 |
|
2 |
Dilbeek |
16:21 |
|
16:22 |
|
1 |
Sint-Martens-Bodegem |
16:25 |
|
16:25 |
|
2 |
Ternat |
16:28 |
|
16:29 |
|
1 |
Essene-Lombeek |
16:33 |
|
16:33 |
|
2 |
Liedekerke |
16:35 |
|
16:36 |
|
2 |
Denderleeuw |
16:42 |
|
16:42 |
|
7 |