NMBS rit S10 2086
-
-
-
NMBS S10 2086 van Aalst naar Dendermonde
Station |
Aankomst |
|
Vertrek |
|
Perron |
Aalst |
15:05 |
|
15:05 |
|
5 |
Erembodegem |
15:08 |
|
15:09 |
|
1 |
Liedekerke |
15:16 |
|
15:17 |
|
1 |
Essene-Lombeek |
15:19 |
|
15:19 |
|
1 |
Ternat |
15:22 |
|
15:31 |
|
2 |
Sint-Martens-Bodegem |
15:34 |
|
15:34 |
|
1 |
Dilbeek |
15:37 |
|
15:38 |
|
2 |
Groot-Bijgaarden |
15:41 |
|
15:41 |
|
1 |
Sint-Agatha-Berchem |
15:43 |
|
15:43 |
|
1 |
Jette |
15:46 |
|
15:47 |
|
2 |
Bockstael |
15:49 |
|
15:49 |
|
1 |
Brussel-Noord |
15:53 |
|
15:56 |
|
2 |
Brussel-Centraal |
15:59 |
|
16:00 |
|
2 |
Brussel-Zuid |
16:04 |
|
16:06 |
|
10 |
Brussel-West |
16:11 |
|
16:12 |
|
1 |
Simonis |
16:14 |
|
16:14 |
|
1 |
Thurn en Taxis |
16:16 |
|
16:16 |
|
1 |
Jette |
16:20 |
|
16:21 |
|
3 |
Zellik |
16:25 |
|
16:25 |
|
1 |
Asse |
16:29 |
|
16:30 |
|
1 |
Mollem |
16:33 |
|
16:33 |
|
1 |
Merchtem |
16:36 |
|
16:37 |
|
2 |
Opwijk |
16:40 |
|
16:41 |
|
1 |
Heizijde |
16:44 |
|
16:44 |
|
1 |
Lebbeke |
16:47 |
|
16:47 |
|
1 |
Sint-Gillis |
16:50 |
|
16:50 |
|
1 |
Dendermonde |
16:52 |
|
16:52 |
|
7 |