NMBS rit S1 1758
-
-
-
NMBS S1 1758 van Nijvel naar Antwerpen-Centraal
Station |
Aankomst |
|
Vertrek |
|
Perron |
Nijvel |
08:26 |
|
08:26 |
+2 |
6 |
Lillois |
08:31 |
+3 |
08:32 |
+3 |
1 |
Eigenbrakel |
08:36 |
+3 |
08:37 |
+3 |
2 |
Waterloo |
08:40 |
+3 |
08:41 |
+4 |
3 |
Sint-Genesius-Rode |
08:44 |
+5 |
08:45 |
+5 |
2 |
Linkebeek |
08:49 |
+4 |
08:50 |
+6 |
2 |
Ukkel-Kalevoet |
08:53 |
+5 |
08:54 |
+5 |
2 |
Vorst-Oost |
08:56 |
+5 |
08:57 |
+6 |
2 |
Brussel-Zuid |
09:01 |
+5 |
09:03 |
+6 |
19 |
Brussel-Kapellekerk |
09:04 |
+7 |
09:05 |
+7 |
5 |
Brussel-Centraal |
09:07 |
+7 |
09:08 |
+7 |
5 |
Brussel-Congres |
09:09 |
+8 |
09:10 |
+8 |
5 |
Brussel-Noord |
09:13 |
+7 |
09:15 |
+8 |
11 |
Schaarbeek |
09:18 |
+8 |
09:19 |
+8 |
6 |
Buda |
09:22 |
+9 |
09:23 |
+9 |
1 |
Vilvoorde |
09:26 |
+8 |
09:27 |
+8 |
3 |
Eppegem |
09:31 |
+8 |
09:32 |
+8 |
3 |
Weerde |
09:34 |
+8 |
09:35 |
+8 |
3 |
Mechelen |
09:40 |
+8 |
09:42 |
+9 |
5 |
Mechelen-Nekkerspoel |
09:46 |
+8 |
09:47 |
+7 |
1 |
Sint-Katelijne-Waver |
09:51 |
+7 |
09:52 |
+7 |
3 |
Duffel |
09:55 |
+6 |
09:56 |
+5 |
3 |
Kontich-Lint |
10:00 |
+5 |
10:01 |
+5 |
3 |
Hove |
10:04 |
+4 |
10:05 |
+4 |
2 |
Mortsel-Liersesteenweg |
10:07 |
+4 |
10:08 |
+4 |
1 |
Mortsel |
10:11 |
+4 |
10:12 |
+3 |
1 |
Antwerpen-Berchem |
10:15 |
+4 |
10:17 |
+3 |
8 |
Antwerpen-Centraal |
10:21 |
+2 |
10:21 |
|
12 |