NMBS rit S1 1759
-
-
-
NMBS S1 1759 van Nijvel naar Antwerpen-Centraal
AM08M 8016 AM08P 8569
Station |
Aankomst |
|
Vertrek |
|
Perron |
Nijvel |
09:26 |
|
09:26 |
+5 |
6 |
Lillois |
09:32 |
+4 |
09:32 |
+5 |
1 |
Eigenbrakel |
09:36 |
+4 |
09:37 |
+4 |
2 |
Waterloo |
09:40 |
+4 |
09:41 |
+4 |
3 |
Sint-Genesius-Rode |
09:44 |
+4 |
09:45 |
+3 |
2 |
Linkebeek |
09:50 |
+1 |
09:50 |
+2 |
2 |
Ukkel-Kalevoet |
09:53 |
+1 |
09:53 |
+2 |
2 |
Vorst-Oost |
09:56 |
+1 |
09:56 |
+1 |
2 |
Brussel-Zuid |
10:00 |
+1 |
10:03 |
+1 |
19 |
Brussel-Kapellekerk |
10:05 |
+1 |
10:05 |
+2 |
5 |
Brussel-Centraal |
10:07 |
+1 |
10:08 |
+1 |
5 |
Brussel-Congres |
10:10 |
|
10:10 |
+1 |
5 |
Brussel-Noord |
10:13 |
|
10:15 |
|
11 |
Schaarbeek |
10:18 |
|
10:19 |
|
6 |
Buda |
10:23 |
|
10:23 |
|
1 |
Vilvoorde |
10:26 |
|
10:27 |
|
3 |
Eppegem |
10:32 |
|
10:32 |
|
3 |
Weerde |
10:35 |
|
10:35 |
|
3 |
Mechelen |
10:40 |
|
10:42 |
|
3 |
Mechelen-Nekkerspoel |
10:46 |
|
10:47 |
|
1 |
Sint-Katelijne-Waver |
10:51 |
|
10:52 |
|
3 |
Duffel |
10:55 |
|
10:56 |
|
3 |
Kontich-Lint |
11:00 |
|
11:01 |
|
3 |
Hove |
11:04 |
|
11:05 |
|
2 |
Mortsel-Liersesteenweg |
11:08 |
|
11:08 |
|
1 |
Mortsel |
11:12 |
|
11:12 |
|
1 |
Antwerpen-Berchem |
11:15 |
|
11:17 |
|
8 |
Antwerpen-Centraal |
11:21 |
|
11:21 |
|
14 |