NMBS rit S1 1781
-
-
-
NMBS S1 1781 van Antwerpen-Centraal naar Nijvel
AM08M 8053 AM08M 8027
Station |
Aankomst |
|
Vertrek |
|
Perron |
Antwerpen-Centraal |
09:39 |
|
09:39 |
|
11 |
Antwerpen-Berchem |
09:43 |
|
09:44 |
|
5 |
Mortsel |
09:46 |
|
09:47 |
|
2 |
Mortsel-Liersesteenweg |
09:50 |
|
09:51 |
|
2 |
Hove |
09:54 |
|
09:55 |
|
1 |
Kontich-Lint |
09:58 |
|
09:59 |
|
4 |
Duffel |
10:03 |
|
10:04 |
|
4 |
Sint-Katelijne-Waver |
10:07 |
|
10:08 |
|
4 |
Mechelen-Nekkerspoel |
10:12 |
+2 |
10:13 |
+2 |
2 |
Mechelen |
10:16 |
+2 |
10:18 |
+1 |
4 |
Weerde |
10:23 |
|
10:24 |
|
4 |
Eppegem |
10:26 |
|
10:27 |
|
4 |
Vilvoorde |
10:31 |
|
10:32 |
+2 |
4 |
Buda |
10:35 |
+2 |
10:36 |
+1 |
2 |
Schaarbeek |
10:40 |
+1 |
10:41 |
+1 |
5 |
Brussel-Noord |
10:45 |
|
10:47 |
|
12 |
Brussel-Congres |
10:48 |
+2 |
10:49 |
+1 |
6 |
Brussel-Centraal |
10:51 |
+1 |
10:52 |
+1 |
6 |
Brussel-Kapellekerk |
10:53 |
+1 |
10:54 |
+1 |
6 |
Brussel-Zuid |
10:57 |
|
11:00 |
|
21 |
Vorst-Oost |
11:03 |
|
11:04 |
|
1 |
Ukkel-Kalevoet |
11:07 |
|
11:08 |
|
1 |
Linkebeek |
11:10 |
|
11:11 |
|
1 |
Sint-Genesius-Rode |
11:14 |
|
11:15 |
|
1 |
Waterloo |
11:18 |
|
11:19 |
|
4 |
Eigenbrakel |
11:22 |
+1 |
11:23 |
|
3 |
Lillois |
11:26 |
+1 |
11:27 |
|
2 |
Nijvel |
11:33 |
+1 |
11:33 |
|
3 |