NMBS rit S1 1957
-
-
-
NMBS S1 1957 van Nijvel naar Antwerpen-Centraal
Station |
Aankomst |
|
Vertrek |
|
Perron |
Nijvel |
07:55 |
|
07:55 |
|
6 |
Lillois |
08:01 |
|
08:01 |
|
1 |
Eigenbrakel |
08:05 |
|
08:06 |
|
1 |
Waterloo |
08:09 |
|
08:10 |
|
3 |
De Hoek |
08:13 |
|
08:13 |
|
2 |
Sint-Genesius-Rode |
08:15 |
|
08:15 |
|
2 |
Holleken |
08:18 |
|
08:18 |
|
2 |
Linkebeek |
08:22 |
|
08:23 |
|
2 |
Ukkel-Kalevoet |
08:25 |
|
08:26 |
|
2 |
Ukkel-Stalle |
08:28 |
|
08:28 |
|
2 |
Vorst-Oost |
08:30 |
|
08:31 |
|
2 |
Brussel-Zuid |
08:35 |
|
08:38 |
|
20 |
Brussel-Centraal |
08:41 |
|
08:42 |
|
5 |
Brussel-Congres |
08:44 |
|
08:44 |
|
5 |
Brussel-Noord |
08:47 |
|
08:49 |
|
10 |
Schaarbeek |
08:52 |
|
08:53 |
|
6 |
Vilvoorde |
08:59 |
|
09:00 |
|
3 |
Eppegem |
09:05 |
|
09:05 |
|
3 |
Weerde |
09:08 |
|
09:08 |
|
3 |
Mechelen |
09:13 |
|
09:16 |
|
3 |
Mechelen-Nekkerspoel |
09:20 |
|
09:21 |
|
1 |
Sint-Katelijne-Waver |
09:26 |
|
09:27 |
|
3 |
Duffel |
09:30 |
|
09:31 |
|
3 |
Kontich-Lint |
09:35 |
|
09:36 |
|
3 |
Hove |
09:39 |
|
09:40 |
|
2 |
Mortsel-Liersesteenweg |
09:43 |
|
09:43 |
|
1 |
Mortsel |
09:47 |
|
09:47 |
|
1 |
Antwerpen-Berchem |
09:50 |
|
09:51 |
|
8 |
Antwerpen-Centraal |
09:55 |
|
09:55 |
|
11 |