NMBS rit S1 1958
-
-
-
NMBS S1 1958 van Nijvel naar Antwerpen-Centraal
Station |
Aankomst |
|
Vertrek |
|
Perron |
Nijvel |
08:55 |
|
08:55 |
|
6 |
Lillois |
09:01 |
|
09:01 |
|
1 |
Eigenbrakel |
09:05 |
|
09:06 |
|
1 |
Waterloo |
09:09 |
|
09:10 |
|
3 |
De Hoek |
09:13 |
|
09:13 |
|
2 |
Sint-Genesius-Rode |
09:15 |
|
09:15 |
|
2 |
Holleken |
09:18 |
|
09:18 |
|
2 |
Linkebeek |
09:22 |
|
09:23 |
|
2 |
Ukkel-Kalevoet |
09:25 |
|
09:26 |
|
2 |
Ukkel-Stalle |
09:28 |
|
09:28 |
|
2 |
Vorst-Oost |
09:30 |
|
09:31 |
|
2 |
Brussel-Zuid |
09:35 |
|
09:38 |
|
20 |
Brussel-Centraal |
09:41 |
|
09:42 |
|
5 |
Brussel-Congres |
09:44 |
|
09:44 |
|
5 |
Brussel-Noord |
09:47 |
|
09:49 |
|
11 |
Schaarbeek |
09:52 |
|
09:53 |
|
6 |
Vilvoorde |
09:59 |
|
10:00 |
|
3 |
Eppegem |
10:05 |
|
10:05 |
|
3 |
Weerde |
10:08 |
|
10:08 |
|
3 |
Mechelen |
10:13 |
|
10:16 |
|
3 |
Mechelen-Nekkerspoel |
10:20 |
|
10:21 |
|
1 |
Sint-Katelijne-Waver |
10:26 |
|
10:27 |
|
3 |
Duffel |
10:30 |
|
10:31 |
|
3 |
Kontich-Lint |
10:35 |
|
10:36 |
|
3 |
Hove |
10:39 |
|
10:40 |
|
2 |
Mortsel-Liersesteenweg |
10:43 |
|
10:43 |
|
1 |
Mortsel |
10:47 |
|
10:47 |
|
1 |
Antwerpen-Berchem |
10:50 |
|
10:51 |
|
8 |
Antwerpen-Centraal |
10:55 |
|
10:55 |
|
14 |