NMBS rit S1 1960
-
-
-
NMBS S1 1960 van Nijvel naar Antwerpen-Centraal
AM08P 8588 AM08P 8581
Station |
Aankomst |
|
Vertrek |
|
Perron |
Nijvel |
10:55 |
|
10:55 |
|
3 |
Lillois |
11:01 |
+2 |
11:01 |
+2 |
1 |
Eigenbrakel |
11:05 |
+2 |
11:06 |
+3 |
1 |
Waterloo |
11:09 |
+2 |
11:10 |
+2 |
3 |
De Hoek |
11:13 |
+1 |
11:13 |
+2 |
2 |
Sint-Genesius-Rode |
11:15 |
+1 |
11:15 |
+2 |
2 |
Holleken |
11:18 |
+1 |
11:18 |
+2 |
2 |
Linkebeek |
11:22 |
|
11:23 |
|
2 |
Ukkel-Kalevoet |
11:25 |
|
11:26 |
|
2 |
Ukkel-Stalle |
11:28 |
|
11:28 |
|
2 |
Vorst-Oost |
11:30 |
|
11:31 |
|
2 |
Brussel-Zuid |
11:35 |
|
11:38 |
|
20 |
Brussel-Centraal |
11:41 |
+1 |
11:42 |
+1 |
5 |
Brussel-Congres |
11:44 |
|
11:44 |
+2 |
5 |
Brussel-Noord |
11:47 |
+1 |
11:49 |
+1 |
11 |
Schaarbeek |
11:52 |
+1 |
11:53 |
+1 |
6 |
Vilvoorde |
11:59 |
|
12:00 |
+1 |
3 |
Eppegem |
12:05 |
|
12:05 |
|
3 |
Weerde |
12:08 |
|
12:08 |
|
3 |
Mechelen |
12:13 |
|
12:16 |
|
3 |
Mechelen-Nekkerspoel |
12:20 |
|
12:21 |
|
1 |
Sint-Katelijne-Waver |
12:26 |
|
12:27 |
|
3 |
Duffel |
12:30 |
|
12:31 |
|
3 |
Kontich-Lint |
12:35 |
|
12:36 |
|
3 |
Hove |
12:39 |
|
12:40 |
|
2 |
Mortsel-Liersesteenweg |
12:43 |
|
12:43 |
|
1 |
Mortsel |
12:47 |
|
12:47 |
+1 |
1 |
Antwerpen-Berchem |
12:50 |
|
12:51 |
+1 |
8 |
Antwerpen-Centraal |
12:55 |
+1 |
12:55 |
|
11 |