NMBS rit S1 1970
-
-
-
NMBS S1 1970 van Nijvel naar Antwerpen-Centraal
AM08M 8027 AM08M 8053
Station |
Aankomst |
|
Vertrek |
|
Perron |
Nijvel |
20:55 |
|
20:55 |
|
6 |
Lillois |
21:01 |
|
21:01 |
|
1 |
Eigenbrakel |
21:05 |
|
21:06 |
|
1 |
Waterloo |
21:09 |
|
21:10 |
|
3 |
De Hoek |
21:13 |
|
21:13 |
|
2 |
Sint-Genesius-Rode |
21:15 |
|
21:15 |
|
2 |
Holleken |
21:18 |
|
21:18 |
|
2 |
Linkebeek |
21:22 |
|
21:23 |
|
2 |
Ukkel-Kalevoet |
21:25 |
|
21:26 |
|
2 |
Ukkel-Stalle |
21:28 |
|
21:28 |
|
2 |
Vorst-Oost |
21:30 |
|
21:31 |
|
2 |
Brussel-Zuid |
21:35 |
|
21:38 |
|
20 |
Brussel-Centraal |
21:41 |
|
21:42 |
|
5 |
Brussel-Congres |
21:44 |
|
21:44 |
|
5 |
Brussel-Noord |
21:47 |
|
21:49 |
|
11 |
Schaarbeek |
21:52 |
|
21:53 |
|
6 |
Vilvoorde |
21:59 |
|
22:00 |
|
3 |
Eppegem |
22:05 |
|
22:05 |
|
3 |
Weerde |
22:08 |
|
22:08 |
|
3 |
Mechelen |
22:13 |
|
22:16 |
|
4 |
Mechelen-Nekkerspoel |
22:20 |
|
22:21 |
|
1 |
Sint-Katelijne-Waver |
22:26 |
|
22:27 |
|
3 |
Duffel |
22:30 |
|
22:31 |
|
3 |
Kontich-Lint |
22:35 |
|
22:36 |
|
3 |
Hove |
22:39 |
|
22:40 |
|
2 |
Mortsel-Liersesteenweg |
22:43 |
|
22:43 |
|
1 |
Mortsel |
22:47 |
|
22:47 |
|
1 |
Antwerpen-Berchem |
22:50 |
|
22:51 |
|
8 |
Antwerpen-Centraal |
22:55 |
|
22:55 |
|
13 |