NMBS rit S1 1971
-
-
-
NMBS S1 1971 van Nijvel naar Antwerpen-Centraal
AM08M 8052 AM08P 8583
Station |
Aankomst |
|
Vertrek |
|
Perron |
Nijvel |
21:55 |
|
21:55 |
|
6 |
Lillois |
22:01 |
|
22:01 |
|
1 |
Eigenbrakel |
22:05 |
|
22:06 |
|
1 |
Waterloo |
22:09 |
|
22:10 |
|
3 |
De Hoek |
22:13 |
|
22:13 |
|
2 |
Sint-Genesius-Rode |
22:15 |
|
22:15 |
|
2 |
Holleken |
22:18 |
|
22:18 |
|
2 |
Linkebeek |
22:22 |
|
22:23 |
|
2 |
Ukkel-Kalevoet |
22:25 |
|
22:26 |
|
2 |
Ukkel-Stalle |
22:28 |
|
22:28 |
|
2 |
Vorst-Oost |
22:30 |
|
22:31 |
|
2 |
Brussel-Zuid |
22:35 |
|
22:38 |
|
20 |
Brussel-Centraal |
22:41 |
|
22:42 |
|
5 |
Brussel-Congres |
22:44 |
|
22:44 |
|
5 |
Brussel-Noord |
22:47 |
|
22:49 |
|
11 |
Schaarbeek |
22:52 |
|
22:53 |
|
6 |
Vilvoorde |
22:59 |
|
23:00 |
|
3 |
Eppegem |
23:05 |
|
23:05 |
|
3 |
Weerde |
23:08 |
|
23:08 |
|
3 |
Mechelen |
23:13 |
|
23:16 |
|
3 |
Mechelen-Nekkerspoel |
23:20 |
|
23:21 |
|
1 |
Sint-Katelijne-Waver |
23:26 |
|
23:27 |
|
3 |
Duffel |
23:30 |
|
23:31 |
|
3 |
Kontich-Lint |
23:35 |
|
23:36 |
|
3 |
Hove |
23:39 |
|
23:40 |
|
2 |
Mortsel-Liersesteenweg |
23:43 |
|
23:43 |
|
1 |
Mortsel |
23:47 |
|
23:47 |
|
1 |
Antwerpen-Berchem |
23:50 |
|
23:51 |
|
5 |
Antwerpen-Centraal |
23:55 |
|
23:55 |
|
11 |