NMBS rit S1 1979
-
-
-
NMBS S1 1979 van Antwerpen-Centraal naar Nijvel
Station |
Aankomst |
|
Vertrek |
|
Perron |
Antwerpen-Centraal |
07:05 |
|
07:05 |
+1 |
14 |
Antwerpen-Berchem |
07:09 |
+1 |
07:10 |
+1 |
5 |
Mortsel |
07:13 |
+1 |
07:14 |
+1 |
2 |
Mortsel-Liersesteenweg |
07:18 |
|
07:18 |
+1 |
2 |
Hove |
07:20 |
+2 |
07:21 |
+2 |
1 |
Kontich-Lint |
07:24 |
+1 |
07:25 |
+1 |
4 |
Duffel |
07:29 |
+1 |
07:30 |
+1 |
4 |
Sint-Katelijne-Waver |
07:33 |
|
07:34 |
|
4 |
Mechelen-Nekkerspoel |
07:38 |
|
07:39 |
+1 |
2 |
Mechelen |
07:42 |
|
07:47 |
+1 |
4 |
Weerde |
07:53 |
+1 |
07:53 |
+2 |
4 |
Eppegem |
07:56 |
+2 |
07:56 |
+3 |
4 |
Vilvoorde |
08:00 |
+3 |
08:01 |
+3 |
4 |
Schaarbeek |
08:07 |
+2 |
08:08 |
+2 |
5 |
Brussel-Noord |
08:11 |
+3 |
08:13 |
+3 |
12 |
Brussel-Congres |
08:15 |
+3 |
08:15 |
+4 |
6 |
Brussel-Centraal |
08:17 |
+4 |
08:18 |
+4 |
6 |
Brussel-Zuid |
08:22 |
+3 |
08:25 |
+3 |
21 |
Vorst-Oost |
08:29 |
+2 |
08:29 |
+3 |
1 |
Ukkel-Stalle |
08:31 |
+3 |
08:31 |
+4 |
1 |
Ukkel-Kalevoet |
08:33 |
+4 |
08:34 |
+4 |
1 |
Linkebeek |
08:36 |
+5 |
08:37 |
+5 |
1 |
Holleken |
08:39 |
+5 |
08:39 |
+6 |
1 |
Sint-Genesius-Rode |
08:42 |
+5 |
08:43 |
+5 |
1 |
De Hoek |
08:45 |
+4 |
08:45 |
+5 |
1 |
Waterloo |
08:48 |
+5 |
08:49 |
+5 |
4 |
Eigenbrakel |
08:52 |
+5 |
08:53 |
+5 |
3 |
Lillois |
08:57 |
+5 |
08:57 |
+6 |
2 |
Nijvel |
09:05 |
+3 |
09:05 |
|
6 |