NMBS rit S1 1985
-
-
-
NMBS S1 1985 van Antwerpen-Centraal naar Nijvel
Station |
Aankomst |
|
Vertrek |
|
Perron |
Antwerpen-Centraal |
13:05 |
|
13:05 |
|
11 |
Antwerpen-Berchem |
13:09 |
|
13:10 |
|
5 |
Mortsel |
13:13 |
|
13:13 |
|
2 |
Mortsel-Liersesteenweg |
13:17 |
|
13:17 |
+1 |
2 |
Hove |
13:20 |
|
13:21 |
|
1 |
Kontich-Lint |
13:24 |
|
13:25 |
|
4 |
Duffel |
13:29 |
|
13:30 |
|
4 |
Sint-Katelijne-Waver |
13:33 |
|
13:34 |
|
4 |
Mechelen-Nekkerspoel |
13:38 |
|
13:39 |
|
2 |
Mechelen |
13:42 |
|
13:47 |
|
4 |
Weerde |
13:53 |
|
13:53 |
|
4 |
Eppegem |
13:56 |
|
13:56 |
|
4 |
Vilvoorde |
14:00 |
|
14:01 |
|
4 |
Schaarbeek |
14:07 |
|
14:08 |
|
5 |
Brussel-Noord |
14:11 |
|
14:13 |
|
12 |
Brussel-Congres |
14:15 |
|
14:15 |
+1 |
6 |
Brussel-Centraal |
14:17 |
|
14:18 |
|
6 |
Brussel-Zuid |
14:22 |
|
14:25 |
|
21 |
Vorst-Oost |
14:29 |
|
14:29 |
|
1 |
Ukkel-Stalle |
14:31 |
|
14:31 |
|
1 |
Ukkel-Kalevoet |
14:33 |
|
14:34 |
|
1 |
Linkebeek |
14:36 |
|
14:37 |
+1 |
1 |
Holleken |
14:39 |
|
14:39 |
+1 |
1 |
Sint-Genesius-Rode |
14:42 |
|
14:43 |
|
1 |
De Hoek |
14:45 |
|
14:45 |
|
1 |
Waterloo |
14:48 |
|
14:49 |
|
4 |
Eigenbrakel |
14:52 |
|
14:53 |
|
3 |
Lillois |
14:57 |
|
14:57 |
+1 |
2 |
Nijvel |
15:05 |
|
15:05 |
|
3 |