NMBS rit S1 1987
-
-
-
NMBS S1 1987 van Antwerpen-Centraal naar Nijvel
Station |
Aankomst |
|
Vertrek |
|
Perron |
Antwerpen-Centraal |
15:05 |
|
15:05 |
|
12 |
Antwerpen-Berchem |
15:09 |
|
15:10 |
|
5 |
Mortsel |
15:13 |
|
15:13 |
|
2 |
Mortsel-Liersesteenweg |
15:17 |
|
15:17 |
+1 |
2 |
Hove |
15:20 |
|
15:21 |
|
1 |
Kontich-Lint |
15:24 |
|
15:25 |
|
4 |
Duffel |
15:29 |
|
15:30 |
|
4 |
Sint-Katelijne-Waver |
15:33 |
|
15:34 |
|
4 |
Mechelen-Nekkerspoel |
15:38 |
|
15:39 |
|
2 |
Mechelen |
15:42 |
|
15:47 |
|
4 |
Weerde |
15:53 |
|
15:53 |
|
4 |
Eppegem |
15:56 |
|
15:56 |
|
4 |
Vilvoorde |
16:00 |
|
16:01 |
|
4 |
Schaarbeek |
16:06 |
|
16:07 |
|
5 |
Brussel-Noord |
16:10 |
|
16:12 |
|
12 |
Brussel-Congres |
16:14 |
|
16:14 |
+1 |
6 |
Brussel-Centraal |
16:16 |
|
16:17 |
|
6 |
Brussel-Zuid |
16:21 |
|
16:25 |
|
21 |
Vorst-Oost |
16:29 |
|
16:29 |
|
1 |
Ukkel-Stalle |
16:31 |
|
16:31 |
|
1 |
Ukkel-Kalevoet |
16:33 |
|
16:34 |
|
1 |
Linkebeek |
16:36 |
+1 |
16:37 |
+1 |
1 |
Holleken |
16:39 |
|
16:39 |
+1 |
1 |
Sint-Genesius-Rode |
16:42 |
|
16:43 |
|
1 |
De Hoek |
16:45 |
|
16:45 |
|
1 |
Waterloo |
16:48 |
|
16:49 |
|
4 |
Eigenbrakel |
16:52 |
|
16:53 |
|
3 |
Lillois |
16:57 |
|
16:57 |
+1 |
2 |
Nijvel |
17:05 |
|
17:05 |
|
6 |