NMBS rit S1 1992
-
-
-
NMBS S1 1992 van Antwerpen-Centraal naar Nijvel
Station |
Aankomst |
|
Vertrek |
|
Perron |
Antwerpen-Centraal |
20:05 |
|
20:05 |
|
13 |
Antwerpen-Berchem |
20:09 |
|
20:10 |
|
5 |
Mortsel |
20:13 |
|
20:13 |
|
2 |
Mortsel-Liersesteenweg |
20:17 |
|
20:17 |
|
2 |
Hove |
20:20 |
|
20:21 |
|
1 |
Kontich-Lint |
20:24 |
|
20:25 |
|
4 |
Duffel |
20:29 |
|
20:30 |
|
4 |
Sint-Katelijne-Waver |
20:33 |
|
20:34 |
|
4 |
Mechelen-Nekkerspoel |
20:38 |
|
20:39 |
|
2 |
Mechelen |
20:42 |
|
20:47 |
|
4 |
Weerde |
20:53 |
|
20:53 |
|
4 |
Eppegem |
20:56 |
|
20:56 |
|
4 |
Vilvoorde |
21:00 |
|
21:01 |
|
4 |
Schaarbeek |
21:07 |
|
21:08 |
|
5 |
Brussel-Noord |
21:11 |
|
21:13 |
|
12 |
Brussel-Congres |
21:15 |
|
21:15 |
|
6 |
Brussel-Centraal |
21:17 |
|
21:18 |
|
6 |
Brussel-Zuid |
21:22 |
|
21:25 |
|
21 |
Vorst-Oost |
21:29 |
|
21:29 |
|
1 |
Ukkel-Stalle |
21:31 |
|
21:31 |
|
1 |
Ukkel-Kalevoet |
21:33 |
|
21:34 |
|
1 |
Linkebeek |
21:36 |
|
21:37 |
|
1 |
Holleken |
21:39 |
|
21:39 |
|
1 |
Sint-Genesius-Rode |
21:42 |
|
21:43 |
|
1 |
De Hoek |
21:45 |
|
21:45 |
|
1 |
Waterloo |
21:48 |
|
21:49 |
|
4 |
Eigenbrakel |
21:52 |
|
21:53 |
|
3 |
Lillois |
21:57 |
|
21:57 |
|
2 |
Nijvel |
22:05 |
|
22:05 |
|
6 |