NMBS rit S32 2576
-
-
-
NMBS S32 2576 van Essen naar Puurs
Station |
Aankomst |
|
Vertrek |
|
Perron |
Essen |
05:29 |
|
05:29 |
+6 |
3 |
Wildert |
05:34 |
+5 |
05:34 |
+6 |
1 |
Kalmthout |
05:38 |
+5 |
05:39 |
+5 |
1 |
Kijkuit |
05:42 |
+4 |
05:42 |
+4 |
1 |
Heide |
05:45 |
+3 |
05:45 |
+4 |
2 |
Kapellen |
05:50 |
+4 |
05:51 |
+5 |
2 |
Sint-Mariaburg |
05:54 |
+3 |
05:54 |
+3 |
2 |
Ekeren |
05:57 |
+2 |
05:58 |
+2 |
2 |
Antwerpen-Noorderdokken |
06:02 |
+1 |
06:02 |
+2 |
2 |
Antwerpen-Luchtbal |
06:05 |
+2 |
06:05 |
+3 |
2 |
Antwerpen-Centraal |
06:10 |
+2 |
06:12 |
+2 |
23 |
Antwerpen-Berchem |
06:16 |
+5 |
06:18 |
+5 |
6 |
Antwerpen-Zuid |
06:22 |
+4 |
06:23 |
+4 |
4 |
Hoboken-Polder |
06:28 |
+3 |
06:28 |
+4 |
2 |
Hemiksem |
06:33 |
+4 |
06:33 |
+5 |
2 |
Schelle |
06:36 |
+3 |
06:36 |
+4 |
2 |
Niel |
06:39 |
+4 |
06:39 |
+5 |
2 |
Boom |
06:43 |
+5 |
06:45 |
+3 |
2 |
Ruisbroek-Sauvegarde |
06:49 |
+2 |
06:49 |
+2 |
1 |
Puurs |
06:53 |
+3 |
06:53 |
|
3 |