NMBS rit S41 5366
-
-
-
NMBS S41 5366 van Hasselt naar Verviers-Centraal
Station |
Aankomst |
|
Vertrek |
|
Perron |
Hasselt |
16:37 |
|
16:37 |
|
3 |
Diepenbeek |
16:44 |
|
16:45 |
|
1 |
Bilzen |
16:51 |
|
16:52 |
|
1 |
Tongeren |
17:00 |
|
17:01 |
|
4 |
Glaaien |
17:06 |
+1 |
17:07 |
+1 |
2 |
Liers |
17:15 |
+2 |
17:16 |
+2 |
2 |
Milmort |
17:19 |
+1 |
17:19 |
+2 |
2 |
Herstal |
17:24 |
+1 |
17:25 |
+1 |
2 |
Luik-Sint-Lambertus |
17:30 |
+1 |
17:31 |
+1 |
1 |
Luik-Carre |
17:33 |
|
17:34 |
|
1 |
Luik-Guillemins |
17:38 |
|
17:42 |
|
7 |
Angleur |
17:46 |
|
17:47 |
|
1 |
Chênée |
17:50 |
|
17:50 |
|
1 |
Chaudfontaine |
17:54 |
|
17:54 |
|
2 |
Trooz |
17:57 |
|
17:58 |
|
1 |
Fraipont |
18:01 |
|
18:02 |
|
1 |
Nessonvaux |
18:04 |
|
18:05 |
|
1 |
Pepinster |
18:10 |
|
18:11 |
|
2 |
Verviers-Centraal |
18:16 |
|
18:16 |
|
4 |