NMBS rit S41 5385
-
-
-
NMBS S41 5385 van Verviers-Centraal naar Hasselt
Station |
Aankomst |
|
Vertrek |
|
Perron |
Verviers-Centraal |
13:42 |
|
13:42 |
|
4 |
Pepinster |
13:47 |
|
13:48 |
|
1 |
Nessonvaux |
13:52 |
|
13:53 |
|
2 |
Fraipont |
13:56 |
|
13:56 |
|
2 |
Trooz |
13:59 |
|
13:59 |
|
2 |
Chaudfontaine |
14:03 |
|
14:04 |
|
1 |
Chênée |
14:08 |
|
14:08 |
|
2 |
Angleur |
14:10 |
|
14:11 |
|
2 |
Luik-Guillemins |
14:14 |
|
14:19 |
|
7 |
Luik-Carre |
14:23 |
|
14:24 |
|
2 |
Luik-Sint-Lambertus |
14:26 |
|
14:28 |
|
3 |
Herstal |
14:33 |
|
14:34 |
|
1 |
Milmort |
14:39 |
|
14:40 |
|
1 |
Liers |
14:43 |
|
14:44 |
|
1 |
Glaaien |
14:52 |
|
14:53 |
|
2 |
Tongeren |
14:58 |
|
14:59 |
|
3 |
Bilzen |
15:07 |
|
15:08 |
|
2 |
Diepenbeek |
15:15 |
|
15:16 |
|
2 |
Hasselt |
15:23 |
|
15:23 |
|
4 |