NMBS rit S41 5388
-
-
-
NMBS S41 5388 van Verviers-Centraal naar Hasselt
Station |
Aankomst |
|
Vertrek |
|
Perron |
Verviers-Centraal |
16:42 |
|
16:42 |
|
4 |
Pepinster |
16:47 |
|
16:48 |
|
1 |
Nessonvaux |
16:52 |
|
16:53 |
|
2 |
Fraipont |
16:56 |
|
16:56 |
|
2 |
Trooz |
16:59 |
|
16:59 |
|
2 |
Chaudfontaine |
17:03 |
|
17:04 |
|
1 |
Chênée |
17:08 |
|
17:08 |
|
2 |
Angleur |
17:10 |
|
17:11 |
|
2 |
Luik-Guillemins |
17:14 |
|
17:19 |
|
3 |
Luik-Carre |
17:23 |
|
17:24 |
|
2 |
Luik-Sint-Lambertus |
17:26 |
|
17:28 |
|
3 |
Herstal |
17:33 |
|
17:34 |
|
1 |
Milmort |
17:39 |
|
17:40 |
|
1 |
Liers |
17:43 |
|
17:44 |
|
1 |
Glaaien |
17:52 |
|
17:53 |
|
2 |
Tongeren |
17:58 |
|
17:59 |
|
3 |
Bilzen |
18:07 |
|
18:08 |
|
2 |
Diepenbeek |
18:15 |
|
18:16 |
|
2 |
Hasselt |
18:23 |
|
18:23 |
|
4 |