NMBS rit S41 5389
-
-
-
NMBS S41 5389 van Verviers-Centraal naar Hasselt
Station |
Aankomst |
|
Vertrek |
|
Perron |
Verviers-Centraal |
17:43 |
|
17:43 |
|
1 |
Pepinster |
17:48 |
|
17:49 |
|
1 |
Nessonvaux |
17:53 |
|
17:54 |
|
2 |
Fraipont |
17:57 |
|
17:57 |
|
2 |
Trooz |
18:00 |
|
18:01 |
|
2 |
Chaudfontaine |
18:05 |
|
18:05 |
|
1 |
Chênée |
18:09 |
|
18:09 |
|
2 |
Angleur |
18:11 |
|
18:12 |
|
2 |
Luik-Guillemins |
18:16 |
|
18:19 |
|
7 |
Luik-Carre |
18:23 |
|
18:24 |
|
2 |
Luik-Sint-Lambertus |
18:26 |
|
18:28 |
|
3 |
Herstal |
18:33 |
|
18:34 |
|
1 |
Milmort |
18:39 |
|
18:40 |
|
1 |
Liers |
18:43 |
|
18:44 |
|
1 |
Glaaien |
18:52 |
|
18:53 |
|
2 |
Tongeren |
18:59 |
|
19:00 |
|
3 |
Bilzen |
19:08 |
|
19:09 |
|
2 |
Diepenbeek |
19:15 |
|
19:16 |
|
2 |
Hasselt |
19:23 |
|
19:23 |
|
4 |